1 room apartment of 56m² in Prague

Zbraslavská, 146 00 Prague, Czechia

6 126 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Parkside Apartment 17 Prague

Rodinný apartmán s 1 ložnicí a plně vybavenou kuchyní Tento prostorný apartmán je ideální volbou pro rodiny nebo menší skupiny, které ocení oddělenou ložnici a komfortní obývací prostor. Hosté mají k dispozici vlastní koupelnu se sprchou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. V plně vybavené kuchyni nechybí varná deska, lednice, myčka nádobí ani kuchyňské náčiní – ideální pro přípravu jídel během pobytu. Apartmán dále nabízí pračku, TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvici a kávovar. Ubytování disponuje jednou prostornou manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

56 m²

Price

6 126 €

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Family unit

Yes

Price per m²

109 €

Map

The listing is located at Zbraslavská, 146 00 Prague, Czechia

Loading map