byt s 1 ložnicí o velikosti 56 m² v Praha

Zbraslavská, 146 00 Prague, Czechia

6 108 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Parkside Apartment 17 Prague

Rodinný apartmán s 1 ložnicí a plně vybavenou kuchyní Tento prostorný apartmán je ideální volbou pro rodiny nebo menší skupiny, které ocení oddělenou ložnici a komfortní obývací prostor. Hosté mají k dispozici vlastní koupelnu se sprchou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. V plně vybavené kuchyni nechybí varná deska, lednice, myčka nádobí ani kuchyňské náčiní – ideální pro přípravu jídel během pobytu. Apartmán dále nabízí pračku, TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvici a kávovar. Ubytování disponuje jednou prostornou manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

56 m²

Cena

6 108 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Rodinné

Ano

Cena za m²

109 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Zbraslavská, 146 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 90 m²

Soukenická 1091/16, 110 00 Prague, Czechia

4 922 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 80 m²

Ve Smečkách 1920/27, 110 00 Prague, Czechia

4 926 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 67.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 67 m²

Zlatnická 1129/8, 110 00 Prague, Czechia

4 926 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy