byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m² v Praha

Štěchovická 1904/11, 100 00 Prague, Czechia

21 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Vybaven byt 2+1, Stra nice

K dlouhodobému pronájmu nabízím vybavený, vhodně dispozičně řešený a krásně světlý byt 2+1 (52 m2 se sklepem cca 2 m2). Jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží udržovaného panelového domu bez výtahu v klidné lokalitě Praha - Strašnice, ulice Štěchovická. Byt sestává ze vstupní chodby s dostatkem úložných prostor v podobě vestavěné skříně. Obývací pokoj je vybaven pohodlnou sedačkou, TV stolkem, televizí a konferenčním stolkem. Kuchyň zařízená veškerými spotřebiči (lednice s mrazákem, trouba, digestoř, sklokeramická varná deska, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba). Ložnice s manželskou postelí a úložnými prostory. V koupelně je prostorná vana, toaleta, umyvadlo. K dispozici je také pračka kombinovaná se sušičkou. Na nábytku je možné se individuálně dohodnout dle potřeby. Zobrazit celý text Klidná lokalita s plnou občanskou vybaveností a sportovního vyžití. V docházkové vzdálenosti od domu se nachází Hypermarket Tesco, supermarket Billa, Jysk, řada restaurací a kaváren, Metropolitní univerzita. Zastávka autobusu u domu, další linky v docházkové vzdálenosti (noční spoje), metro a zastávky tramvaje Strašnická taktéž několik minut chůzí od domu. Parkování možné před domem v rámci modrých zon. Cena 21.000,-Kč + služby pro 1 osobu: 2 830 Kč, pro 2 osoby: 4 130 Kč plus převod elektřiny na nájemce - aktuálně cca 730 Kč. Internet k dispozici - Vodafone za 400 Kč měsíčně, rychlost 1Gb/s Vratná kauce / provize V případě zájmu o prohlídky prosím o zaslání představení, kdo by měl zájem se o byt ucházet. Budu se těšit na prohlídce.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

43 m²

Cena

21 000 Kč

Cena za m²

488 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Štěchovická 1904/11, 100 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Voskovcova, 154 00 Prague, Czechia

16 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Cimburkova, 186 00 Prague, Czechia

16 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Na Skalce, 150 21 Prague, Czechia

16 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (42.83 m²) k pronájmu v Praha (Štěchovická 1904/11, 100 00 Prague, Czechia) – rentola.cz