byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m² v Praha

Na Skalce, 150 21 Prague, Czechia

16 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Sv tl byt 1+KK na Sm chov

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu světlý byt se skvělou dopravní dostupností, vhodný zejména pro lidi kteří mají rádi klid a přitom to mají blízko do všech koutů hlavního města. Útulný byt 1+KK se nachází ve zvýšeném přízemí s výhledem do zahrady ve vnitrobloku. Sestává se z hlavní místnosti s kuchyňskou linkou a z koupelny se sprchovým koutem. Toaleta je zvlášť. V bytě je komora a k bytu náleží také prostorná sklepní kóje. V bezprostřední blízkosti u bytu je hned několik parků - Santoška, Mrázovka, nebo Bertramka. Ty, které více než příroda láká rušnější život potěší nespočet restaurací s barů, které jsou v docházkové vzdálenosti několika minut. Opodál je velké nákupní centrum Nový Smíchov, kde si už každý přijde na své. Co se týká dopravní dostupnosti, ta je zajištěna metrem, tramvají i autobusem, to vše ze stanice Anděl, nebo na Knížecí. Zobrazit celý text Koho hledáme? Slušné nájemníky. Od kdy a na jak dlouho? Byt je k užívání od nebo dříve dle dohody. Byt je ideální k dlouhodobému pronájmu. Kolik to bude stát? Na začátku nájmu hradíte vratnou kauci ve výši jednoho nájmu, nájem na první měsíc nebo na první období v případě začátku uprostřed měsíce a provizi ve výši jednoho měsíčního nájmu. Poplatky jsou cca ve výši 1 500 Kč - zálohy na služby (teplo, TUV, voda, odvoz odpadu atd.) Poplatky jsou hrazené majiteli zálohově, jednou ročně dojde k jejich vyúčtování. Elektřina se převádí na nájemce.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

25 m²

Cena

16 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

676 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Na Skalce, 150 21 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

náměstí Dr. Václava Holého 2543/8a, 180 00 Prague, Czechia

13 750 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 43 m²

Újezd nad Lesy, Praha 21, Czech Republic

13 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Mateřská škola Kotlaska, Kotlaska 30/3, 180 00 Prague, Czechia

13 871 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy