byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m² v Karviná

Rudé armády 2970/4a, 733 01 Karviná, Czechia

9 350 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 21-05-2026

Stylový byt v TOP lokalitě – nový začátek, nový pocit domova - dostupný od 21. 05. 2026

Stylový byt v TOP lokalitě – nový začátek, nový pocit domova - dostupný od 21. 05. 2026 Tenhle byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné, krásné bydlení ve VIP části města, kde má každý detail smysl. Nachází se ve druhém patře zatepleného domu – příjemná výška, dostatek světla a pocit soukromí. Byt je připravován s důrazem na komfort a čistý styl: nové bytové jádro se sprchovým koutem nabídne dostatek prostoru i vzdušnosti, žádná stísněná řešení. V celém bytě budou nové PVC podlahy, které prostoru dodají jednotný, moderní vzhled a teplou atmosféru domova. Samostatná kuchyň s elegantní bílou linkou, vestavěnou troubou a varnou deskou potěší nejen vzhledem, ale i praktičností – bez problému se sem vejde jídelní stůl a vše, co k pohodlnému vaření patří. Hlavní obytná místnost je světlá a prostorná, ideální pro jednotlivce i pár, který hledá útulné, ale hodnotné bydlení do začátku. Prémiová adresa, kde máte vše doslova na dosah ruky – služby, obchody, MHD i klidné okolí. Místo, kde se dobře bydlí dnes, zítra i za pár let. Stačí jeden krok dovnitř a budete vědět, že jste správně.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

37 m²

Cena

9 350 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

21-05-2026

Novostavba

Ano

Cena za m²

253 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Rudé armády 2970/4a, 733 01 Karviná, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karviná

1 ložnice byt o velikosti 43.1 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 43 m²

Studentská, 733 01 Karviná, Czechia

7 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 42.69 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 43 m²

Rudé armády, 733 01 Karviná, Czechia

7 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Studentská, 733 01 Karviná, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy