byt s 1 ložnicí o velikosti 43 m² v Karviná

Rudé armády, 733 01 Karviná, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk, ul. Rudé armády, Karviná - Mizerov

Nabízím Vám k pronájmu útulný byt 1+kk po rekonstrukci na ulici Rudé armády v Karviné – Mizerově. Byt o užitné ploše 26,40 m 2 se nachází ve 2. patře cihlového domu. Dispozičně byt nabízí obývací pokoj s kuchyňskou linkou, který poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Součástí bytu je koupelna s vanou a toaletou. Vlastní elektrokotel s ohřevem vody (nezávislost, žádné výluky teplé/studené vody). Nemovitost se nachází v lokalitě s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V bezprostředním okolí naleznete školy, školky, zastávky MHD, obchody i supermarket. Byt je ideální volbou pro jednotlivce, kteří hledají komfortní a dobře dostupné bydlení v Karviné. Měsíční nájemné činí 7.500 Kč + zálohy na vodu a osvětlení společných prostor ve výši 250 Kč. Spotřebu elektrické energie si nájemce hradí samostatně. Plyn v bytě není. Kauce je stanovena ve výši 20.000 Kč. Administrativní poplatek činí jeden měsíční nájem + DPH. V případě zájmu mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

43 m²

Cena

7 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

174 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Rudé armády, 733 01 Karviná, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karviná

2 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 40 m²

Borovského, 734 01 Karviná, Czechia

6 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Karola Śliwky, 735 03 Karviná, Czechia

6 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 30 m²

Kpt. Jaroše, 734 01 Karviná, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy