byt s 3 ložnicemi o velikosti 111 m² v Pardubice

Oriflame, Nerudova 2772, 530 02 Pardubice, Czechia

22 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem zděného bytu 3+kk, 2 lodžie, parkovací stání

Nabízíme k pronájmu dispozičně dobře řešený, částečně zařízený zděný byt 3+kk s lodžií a balkónem v docházkové vzdálenosti do přímého centru města, v žádané lokalitě Zelené Předměstí, ulice Nerudova, ke kterému náleží prostorný sklep situovaný v 1.NP. domu a venkovní parkovací stání za uzavíratelnou závorou.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

111 m²

Cena

22 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Zařízené

Ano

Balkon

Ano

Cena za m²

198 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Oriflame, Nerudova 2772, 530 02 Pardubice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Pardubice

3 ložnice byt o velikosti 74.25 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 74 m²

Pardubice, Okres Pardubice, Czech Republic

19 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 85.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 85 m²

U Sportovní školy, 530 09 Pardubice, Czechia

19 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 69.03 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 69 m²

Smilova, 532 02 Pardubice, Czechia

19 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy