Zveřejněno před 5 dny
U Sportovní školy, 530 09 Pardubice, Czechia
19 000 Kč / měsíc
Nabízí, pronájem, byty 2+kk, 67 m² + 18 m² terasa, Nové Ohrazenice Exkluzivně nabízíme pronájem bytu 2+kk, 67 m², s šatnou a velkou terasou 18 m², v novostavbě bytového domu, v žádané lokalitě Nové Ohrazenice. Výhodou bytu je výborné dispoziční řešení. Na prostornou vstupní halu navazuje z jedné strany šatna a na druhé straně je umístěna koupelna s vanou a WC. V koupelně je umístěna pračka. Z haly se vstupuje do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem. Obývací pokoj je do tvaru písmene L, čímž je vytvořeno zákoutí, v němž je prostor pro velkou skříň a pracovní kout (ideální pro home office). Do velkoryse dimenzované ložnice se pohodlně vejde dvojlůžko, noční stolky, komoda, skříň a třeba i dětská postýlka. Z obývacího pokoje a ložnice je vstup na velkou terasu. Krásný, velmi prostorný, dispozičně skvěle vyřešený byt, v žádané lokalitě. Škola a školka je v dosahu pěší chůze, v blízkosti se nachází několik nákupních center. Skvělá je dopravní dostupnost do centra, na výpadovku směr Hradec Králové, na dálnici D11 (Praha) a D35 (Olomouc). Cena pronájmu je 19 000 Kč + 3 000 Kč záloha na služby.
Nabízí, pronájem, byty 2+kk, 67 m² + 18 m² terasa, Nové Ohrazenice Exkluzivně nabízíme pronájem bytu 2+kk, 67 m², s šatnou a velkou terasou 18 m², v novostavbě bytového domu, v žádané lokalitě Nové Ohrazenice. Výhodou bytu je výborné dispoziční řešení. Na prostornou vstupní halu navazuje z jedné strany šatna a na druhé straně je umístěna koupelna s vanou a WC. V koupelně je umístěna pračka. Z haly se vstupuje do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem. Obývací pokoj je do tvaru písmene L, čímž je vytvořeno zákoutí, v němž je prostor pro velkou skříň a pracovní kout (ideální pro home office).
Do velkoryse dimenzované ložnice se pohodlně vejde dvojlůžko, noční stolky, komoda, skříň a třeba i dětská postýlka. Z obývacího pokoje a ložnice je vstup na velkou terasu. Krásný, velmi prostorný, dispozičně skvěle vyřešený byt, v žádané lokalitě. Škola a školka je v dosahu pěší chůze, v blízkosti se nachází několik nákupních center. Skvělá je dopravní dostupnost do centra, na výpadovku směr Hradec Králové, na dálnici D11 (Praha) a D35 (Olomouc). Cena pronájmu je 19 000 Kč + 3 000 Kč záloha na služby.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
85 m²
Cena
19 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
S terasou
Ano
Cena za m²
224 Kč
Inzerát se nachází na adrese U Sportovní školy, 530 09 Pardubice, Czechia
Načítání mapy
Související inzerát ve městě Pardubice