dům s 1 ložnicí o velikosti 319 m² v Průhonice

Sadová, 252 43 Průhonice, Czechia

85 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem domu 319m² s pozemkem 635m²

Prostorný, nezařízený, rodinný dům 7+1 (319 m²) s terasou, saunou, jacuzzi, bazénem, zahradou (472 m Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný, světlý, nezařízený, rodinný dům s mnoha stylovými detaily a krásnou zahradou, který se nachází oblíbené obci Průhonice u Prahy. U domu je krásná vzrostlá zahrada s krytým bazénem, grilem a garáží. V přízemí domu naleznete vstupní chodbu s úložnými prostory, halu, plně vybavenou kuchyň, jídelnu, obývací pokoj s krbem, vstupem na terasu a do zahrady a toaletu. V 1. patře je hlavní ložnice s vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), další dvě ložnice, koupelna (rohová vana, sprchový kout, WC, bidet), šatna a balkón. Vstup na balkón je ze všech místností v tomto patře. Ve 2. patře naleznete prostornou místnost se skleněným průzorem v podlaze, která může sloužit jako herna nebo pracovna. Dále se ve 2. patře nachází další ložnice a koupelna (sprchový kout, WC). Velmi zajímavou částí domu je i suterén, kde naleznete saunu, Jacuzzi a bar s TV. Dále je zde prádelna/kotelna, šatna, technická místnost, vstup na zahradu a do garáže. Dům je vytápěný plynovým kotlem. Plovoucí podlahy a dlažba, podlahové topení, centrální vysavač. Dům je zabezpečen alarmem s napojením na PCO. Garáž pro 2 auta a dále je možné stát s autem na pozemku. Průkaz PENB je třída D. Pohodové bydlení v klidné residenční čtvrti nedaleko lesoparku kolem údolí potoka Botič, Dendrologické zahrady nebo rozsáhlého parku u Průhonického zámku. V okolí domu naleznete veškerou občanskou vybavenost, nákupní centrum, školky, školy, plavecký bazén, cyklostezky č i aquapark Čestlice. Velmi dobré spojení do Prahy, autobusová zastávka Průhonice asi 5 min chůze od domu a dále 15 min jízdy na stanici metra C Opatov. Nájezd na dálnici D1 asi 5 min jízdy od domu. Poplatky se hradí zvlášť, kauce ve výši 2 měsíčních nájmů.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

319 m²

Cena

85 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Cena za m²

266 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sadová, 252 43 Průhonice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Průhonice

1 ložnice dům o velikosti 280.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 280 m²

Pod Valem Ⅱ., 251 70 Průhonice, Czechia

75 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 400.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 400 m²

Pod Valem, 252 43 Průhonice, Czechia

75 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 300.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 300 m²

Pod Valem Ⅱ., 251 70 Průhonice, Czechia

75 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy