dům s 1 ložnicí o velikosti 403 m² v Průhonice

Javorová, 252 43 Průhonice, Czechia

85 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 18-03-2026

Pronájem domu 403m² s pozemkem 999m²

Nadstandardní rodinný dům 7+1 s vyhřívaným bazénem a prostornou zahradou K pronájmu nabízíme prostorný rodinný dům o dispozici 7+1 s celkovou užitnou plochou 403 m², zahrnující vnitřní vyhřívaný bazén, dvojgaráž a zahradu o rozloze 714 m². Dispozice domu: Suterén: dvě prádelny a technické zázemí domu. 1. NP: vstupní chodba, velký obývací pokoj s kvalitními parketami a vstupem na terasu a zahradu, samostatná plně vybavená kuchyně se vstupem na zahradu, praktická spíž, ložnice, koupelna a vstup do wellness části s vyhřívaným vnitřním bazénem a saunou. 2. NP: chodba, pokoj, čtyři ložnice a dvě koupelny. Dům disponuje dvěma balkony a prostornou venkovní terasou orientovanou do zahrady. Součástí vybavení je centrální vysavač, kompletně vybavená kuchyně, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna a velká dvojgaráž. Měsíční poplatky činí 13 000 Kč včetně energií. Dům je k dispozici ihned. Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

403 m²

Cena

85 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

18-03-2026

Cena za m²

211 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Javorová, 252 43 Průhonice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Průhonice

1 ložnice dům o velikosti 280.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 280 m²

Pod Valem Ⅱ., 251 70 Průhonice, Czechia

75 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 400.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 400 m²

Pod Valem, 252 43 Průhonice, Czechia

75 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 300.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 300 m²

Pod Valem Ⅱ., 251 70 Průhonice, Czechia

75 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Dům (403.0 m²) k pronájmu v Průhonice (Javorová, 252 43 Průhonice, Czechia) – rentola.cz