byt s 3 ložnicemi o velikosti 86 m² v Praha

Náchodská, 250 91 Prague, Czechia

37 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk 86 m2, 2x balkón a střešní terasa 62 m2, Náchodská, Praha - Horní Počernice

K dlouhodobému pronájmu Vám nabízím nadstandartní, velmi světlý, vzdušný byt 3+kk o velikosti 86 m 2 se společnou střešní terasou 62 m 2 , dvěma balkóny a parkovacím stáním na oploceném pozemku domu. Jednotku je možné využívat též jako kancelář. K bytu náleží sklep. Nachází se ve 3 NP novostavby polyfunkčního domu na rohu ulice Náchodská a Jívanská v Praze - Horních Počernicích. Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem - 40,2 m 2 a balkónem 11 m 2 pokoj - 15,1 m 2 pokoj - 13,9 m 2 s balkónem 3 m 2 předsíň - 8,5 m 2 šatna - 2,2 m 2 koupelna - 4,4 m 2 samostatné WC - 1,6 m 2 Ve fotografiích naleznete půdorys bytu a střechy s terasou. Vše bude po dokončení kompletně vybaveno kvalitními podlahami a obklady. Pro nájemce to znamená možnost okamžitého zahájení provozu bez nutnosti větších investic. V celé budově klimatizace a rekuperace, vytápění tepelným čerpadlem. K bytové jednotce je možnost pronájmu jednoho parkovacího stání na oploceném pozemku domu za 3.500,-Kč/měsíc. Byt je ve fázi dokončovacích prací, kolaudace 5/2026, k nastěhování 6/2026. Odhadované měsíční náklady činí 5.000,- Kč vč. el. energie. Vratná kauce 37.900 Kč. Provize RK 45.860,- Kč. Byt se nachází v dobře dopravně dostupné lokalitě pražských Horních Počernic, v zástavbě rodinných domů. Autobusová zastávka Nádraží Horní Počernice je u domu, vlaková zastávka 1 minutu chůze. Lokalita s občanskou vybaveností, základní sítí služeb a menších obchodů s potravinami. Pro bližší informace a osobní prohlídku mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

86 m²

Cena

37 900 Kč

Cena za m²

441 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Náchodská, 250 91 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

Na Dračkách, 169 02 Prague, Czechia

30 500 Kč / měsíc

Nové
3 ložnice byt o velikosti 67.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 67 m²

Kolbenova 1032/5h, 190 00 Prague, Czechia

30 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 54 m²

U Pergamenky 1640/11a, 170 00 Prague, Czechia

30 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy