byt s 3 ložnicemi o velikosti 50 m² v Praha

Chotěšovská, 199 06 Prague, Czechia

26 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 08-04-2026

Pronájem bytu 3+kk 50m²

Pronájem bytu 3kk, 50 m², Letňany světlý byt v 5. patře, skvělá dostupnost Nabízíme k pronájmu světlý a prakticky řešený byt o dispozici 3kk a celkové výměře 50 m², který se nachází v 5. patře udržovaného bytového domu v žádané lokalitě Letňany. Byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají komfortní bydlení s dobře řešeným prostorem. Dispozice zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvě samostatné místnosti, které lze využít jako ložnici, dětský pokoj či pracovnu. Součástí bytu je také koupelna se sprchovým koutem. Nemovitost nabízí příjemnou atmosféru a dostatek denního světla. Kuchyňský kout je navržen tak, aby poskytoval praktické zázemí pro každodenní vaření, a obytné prostory působí vzdušně a útulně. Dům je udržovaný a nachází se v klidném prostředí. Lokalita Letňany patří mezi velmi oblíbené části Prahy díky výborné dopravní dostupnosti a kompletní občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti najdete stanici metra, zastávky MHD, obchody, restaurace, školy i možnosti sportovního a volnočasového vyžití. Byt je k nastěhování dle dohody. V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

50 m²

Cena

26 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

08-04-2026

Cena za m²

530 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Chotěšovská, 199 06 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 57.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 57 m²

Davídkova, 180 00 Prague, Czechia

21 290 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 41.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m²

Pod Lysinami 471/19, 147 00 Prague, Czechia

21 300 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Názovská, 130 20 Prague, Czechia

21 300 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy