byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m² v Praha

Pod Lysinami 471/19, 147 00 Prague, Czechia

21 300 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 41 m2, Praha

Nabízíme k pronájmu elegantní a prakticky řešený byt o dispozici 2+kk a podlahové ploše 41 m 2 , který se nachází v klidné a zelené části Prahy, v oblíbené lokalitě Hodkovičky, ulice Pod Lysinami. Byt prošel moderní a vkusnou kompletní rekonstrukcí, díky které nabízí komfortní bydlení splňující vysoké nároky na pohodlí i design. Dispozice bytu je velmi praktická – součástí je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, oddělená ložnice, a také komora přímo v bytě, která poskytuje praktický úložný prostor například pro domácí potřeby, sportovní vybavení nebo kola. Další výhodou je samostatný sklep v podzemním podlaží, který nabízí dostatek místa pro sezónní věci. Díky velkým oknům působí interiér světlým a příjemným dojmem. Byt je ihned k nastěhování. Lokalita Praha – Hodkovičky patří mezi vyhledávané rezidenční části města díky svému klidnému prostředí, množství zeleně a zároveň výborné dostupnosti do centra Prahy. V blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost – školy, obchody, restaurace, sportoviště i cyklostezky podél Vltavy. Samozřejmostí je také dobré spojení MHD. Měsíční nájemné: 21.300 Kč Měsíční zálohy na bydlení: 2.340 Kč Kauce: 42.000 Kč Provize RK: 21.300 Kč + 21 % DPH Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce dle svého rozhodnutí.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

41 m²

Cena

21 300 Kč

Cena za m²

520 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pod Lysinami 471/19, 147 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Jeseniova, 130 24 Prague, Czechia

17 200 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Na Hvězdárně, 159 00 Prague, Czechia

17 200 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 42.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 42 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

17 200 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy