Zveřejněno dnes

byt s 4 ložnicemi o velikosti 120 m² v Praha

U družstva Práce, 140 70 Prague, Czechia

48 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 22-05-2026

Pronájem bytu 3+1 120m²

Byt U Družstva práce Nabízíme k pronájmu částečně zařízený mezonetový byt 3+1 o velikosti 120 m² s krbem, balkonem, klimatizací a možností využívání společné zahrady. Byt se nachází v atraktivní a vyhledávané lokalitě Praha 4 – Braník, která nabízí kompletní občanskou vybavenost, dostatek zeleně i výbornou dopravní dostupnost do centra města. Byt se rozkládá na dvou podlažích a disponuje obývacím pokojem, samostatnou kuchyní, dvěma ložnicemi, šatnou v každém patře a dvěma koupelnami. Parkování je možné na pozemku před domem. V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, toaleta a pračka. Kuchyň je vybavena sklokeramickou varnou deskou, lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou. Byt disponuje klimatizací s funkcí vytápění a je odpojen od centrálního topení. Ohřev teplé vody zajišťují dva bojlery – v kuchyni a v patře. Příjemnou atmosféru vytváří krb v obývacím pokoji. V domě je dále k dispozici společná sušárna. Pokoje v horním patře jsou vybaveny infrapanely a koupelny přídavným elektrickým vytápěním. Klidná rezidenční lokalita je tvořena rodinnými domy, zasazenými v zeleni. Disponuje dobrou dopravní dostupností a silničním napojením. Autobusem MHD je to na nejbližší stanici metra Budějovická jen 10 minut a autem na městský okruh 5 minut, na dálnici 10 minut a na letiště Václava Havla dorazíte za 27 minut. V docházkové vzdálenosti najdete lokální obchody a služby, základní a střední školy, včetně ZŠ s rozšířenou výukou jazyků a dětská hřiště. Velká nákupní centra Nový Smíchov a Arkády Pankrác jsou zhruba 6-7 minut jízdy autem. Pro volnočasové aktivity lze využít přírodní památku Branické skály s vyhlídkou a hřištěm Dobeška nebo park Zelený pruh. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH. Nabízíme Vám videoprohlídku této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

120 m²

Cena

48 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

22-05-2026

Cena za m²

400 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U družstva Práce, 140 70 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 90 m²

Nad Štolou 936/3, 170 00 Prague, Czechia

38 800 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 90 m²

Nad Štolou, 170 21 Prague, Czechia

38 800 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 79.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 79 m²

Truhlářská, 110 05 Prague, Czechia

38 848 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy