byt s 3 ložnicemi o velikosti 90 m² v Praha

Nad Štolou 936/3, 170 00 Prague, Czechia

38 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Nad Štolou, Holešovice - Praha 7 | Pronájem, Byt 3+kk, 90 m²

Nabízíme k pronájmu slunný nezařízený byt se 2 koupelnami a výhledem na park Letná, situovaný v 1. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu s výtahem a pergolou v upraveném vnitrobloku, pouhou minutu chůze od Letenského náměstí. Klidná lokalita v bezprostředním sousedství letenského parku, 15 minut chůze do historického centra, v pěším dosahu parku Stromovka. V blízkém okolí se nachází kompletní občanská vybavenost a služby, dobré možnosti sportovního vyžití, množství kvalitních restaurací, trendy bister a kaváren, 2 minuty od domu je zastávka tramvaje se spojením ke stanicím metra Hradčanská a Vltavská. Rychlá je také dostupnost na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6. Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, bidet, toaleta) a šatnou , druhá ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), technická / úložná komora a vstupní hala. Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, bidet, toaleta) a šatnou , druhá ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), technická / úložná komora a vstupní hala. Zachované původní architektonické prvky, dubové parkety , kvalitní italská dlažba a obklady, vysoké stropy, velká okna, plynové etážové topení, myčka, alarm.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

90 m²

Cena

38 800 Kč

Cena za m²

431 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Nad Štolou 936/3, 170 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 51.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 51 m²

Nusle, Praha 4, Czech Republic

31 115 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m²

Nusle, Praha 4, Czech Republic

31 127 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 105.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 105 m²

Roháčova 1095/77, 130 00 Prague, Czechia

31 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy