Zveřejněno před 3 dny

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m² v Praha

Klub Újezd, Újezd 422/18, 118 00 Prague, Czechia

26 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 16-06-2026

Pronájem bytu 2+kk 62m²

Pronájem bytu 2+kk s výhledem přímo na Petřín Světlé 2+kk se nachází ve 3. a předposledním nadzemním podlaží cihlového činžovního domu bez výtahu. Byt se skládá ze vstupní chodby s úložným prostorem, ze které se vchází do jídelny s kuchyní vybavenou spotřebiči. Z jídelny se poté vchází do koupelny se sprchovým koutem a samostatné ložnice s výhledem na Petřín. V poslední řadě se v bytě nalézá technická místnost vybavená pračkou a sušičkou. Dům nedisponuje výtahem. Pronájem je možný ihned.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

62 m²

Cena

26 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

16-06-2026

Výtah

Ano

Cena za m²

419 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Klub Újezd, Újezd 422/18, 118 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m²

Březinova 491/15, 186 00 Prague, Czechia

20 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 63 m²

28. pluku, 100 05 Prague, Czechia

20 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Jeřabinová, 150 06 Prague, Czechia

20 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy