byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m² v Praha

Jeřabinová, 150 06 Prague, Czechia

20 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 1+kk 33m²

Byt Jeřabinová Nabízíme zařízený byt 1+kk k pronájmu o velikosti 33 m² s balkonem (6 m²), situovaný ve 2. nadzemním podlaží budovy s výtahem. Nemovitost se nachází v krásné lokalitě Prahy 5 - Smíchov - rezidenčního projektu Souhvězdí Homolka, disponující veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní infrastrukturou. Tento světlý zařízený byt k pronájmu orientovaný na východ dispozičně nabízí vstupní chodbu, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnici a koupelnu se sprchovým koutem. K bytu náleží sklep a balkon s panoramatickým výhledem na Košíře. Možnost parkování před domem. Byt je nabízen se spotřebiči, mezi které patří sklokeramická varná deska, trouba, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba a pračka, přičemž koupelna je vybavena sprchovým koutem. Část pražského Smíchova, která se rozkládá na úbočí Strahova, patří mezi vyhledávané rezidenční čtvrti. Lokalitu obsluhují autobusové linky s napojením na tramvaje. Na stanici metra Anděl se dostanete MHD už za 14 minut. Oblast disponuje i dobrým silničním napojením. K dálnici dojedete autem již za 13 minut a na letiště Václava Havla za 19 minut. V okolí najdete mateřské, základní a střední školy a mezinárodní školy - Lycée Francais de Prague, Deutsche Schule Prag a základní občanskou vybavenost včetně dvou velkých nemocnic. Pětihvězdičkové nákupní centrum Nový Smíchov je v dojezdové vzdálenosti autem cca 8 minut. Poblíž nemovitosti je mnoho příležitostí pro volnočasové aktivity – golfové hřiště, parky se sportovišti - přírodní park Košíře - Motol, Skalka, Ladronka s inline dráhou nebo dětská hřiště. Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 3 450 Kč. Elektřina se převádí na nájemce. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH. Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

33 m²

Cena

20 800 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Cena za m²

630 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jeřabinová, 150 06 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Nové
2 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Vodnická, 149 00 Prague, Czechia

16 700 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Nusle, Praha 4, Czech Republic

16 700 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 19.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 19 m²

Krškova 783/15, 152 00 Prague, Czechia

16 764 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy