Albrightové, 150 21 Prague, Czechia
25 900 Kč / měsíc
Nabídka byt 2+kk P-5, Smíchov, Exkluzivně nabízíme k pronájmu krásný byt 2+kk, situovaný ve 2. patře moderní novostavby s výtahem a recepcí v projektu Smíchov City na Praze 5. Dispozice bytu zahrnuje vstupní chodbu, ložnici vybavenou nábytkem, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Z obývacího pokoje je vstup na balkon s výhledem do vnitrobloku. K bytu náleží sklepní kóje a v případě zájmu za 1.600 Kč garážové stání. Lokalita je vysoce žádaná díky výborné dopravní dostupnosti a kompletní občanské vybavenosti. Tramvajová zastávka Na Knížecí a stanice metra Anděl se nacházejí v bezprostřední blízkosti domu. Cena nezahrnuje vedlejší poplatky. K dispozici od 1. 6. 2026.
Nabídka byt 2+kk P-5, Smíchov, Exkluzivně nabízíme k pronájmu krásný byt 2+kk, situovaný ve 2. patře moderní novostavby s výtahem a recepcí v projektu Smíchov City na Praze 5. Dispozice bytu zahrnuje vstupní chodbu, ložnici vybavenou nábytkem, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Z obývacího pokoje je vstup na balkon s výhledem do vnitrobloku.
K bytu náleží sklepní kóje a v případě zájmu za 1.600 Kč garážové stání. Lokalita je vysoce žádaná díky výborné dopravní dostupnosti a kompletní občanské vybavenosti. Tramvajová zastávka Na Knížecí a stanice metra Anděl se nacházejí v bezprostřední blízkosti domu. Cena nezahrnuje vedlejší poplatky. K dispozici od 1. 6. 2026.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
52 m²
Cena
25 900 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-06-2026
Cena za m²
498 Kč
Inzerát se nachází na adrese Albrightové, 150 21 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha