byt s 2 ložnicemi o velikosti 51 m² v Praha

Nosticova, 118 01 Prague, Czechia

37 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 07-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 51m²

Nadstandardní 2+kk v rezidenci Nosticova Ihned k pronájmu je připravený byt 2+kk v druhém patře rezidence Nosticova. Byt je o praktické dispozici 2+kk se spojenou obývací částí a kuchyní a oddělenou ložnicí a šatnou. Kvalitní kuchyně se všemi spotřebiči, koupelna se sprchovým koutem. Rezidence Nosticova je po kompletní a kvalitní rekonstrukci. Dům je v klidné ulici na Malé Straně. Byt je možné si pronajmout také jako kancelář. Zájemce je srozuměn s provizi realitní kanceláří ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

51 m²

Cena

37 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

07-04-2026

Cena za m²

725 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Nosticova, 118 01 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 57.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 57 m²

Šrobárova, 100 42 Prague, Czechia

29 600 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 57.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 57 m²

Šrobárova, 100 42 Prague, Czechia

29 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 49.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 49 m²

Rostovská, 120 09 Prague, Czechia

29 680 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy