byt s 2 ložnicemi o velikosti 49 m² v Praha

Rostovská, 120 09 Prague, Czechia

29 680 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 49m²

Rostovska2kk Nabízíme k pronájmu stylový byt 2+kk v lokalitě Vršovice, Praha. Tento krásný a prostorný byt je ideální pro ty, kteří chtějí komfortně bydlet v jedné z nejpopulárnějších čtvrtí města. Byt je plně zařízen a vybaven vším potřebným pro pohodlný život. K dispozici je moderní a plně vybavená kuchyň, prostorný obývací pokoj a ložnice s kvalitní postelí a luxusním ložním prádlem. Koupelna je vybavena všemi doplňky pro vaše pohodlí. Pro volný čas je v bytě k dispozici prémiový bezdrátový reproduktor a chytrý televizor, díky kterým si můžete užívat oblíbenou hudbu nebo filmy přímo u vás doma. Byt se nachází v pohodlné lokalitě Vršovice s snadným přístupem do hlavních částí města. Zastávky tramvaje Ruská a Vršovické náměstí jsou vzdáleny dvě minuty chůze od domu. Byt je připraven k nastěhování ihned. Nájemné: 29.680,-Kč Poplatky: 8.040,-Kč Kauce: 29.680,-Kč Provize: 35.913,-Kč

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

49 m²

Cena

29 680 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

606 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Rostovská, 120 09 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Babická, 106 00 Prague, Czechia

23 750 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 55 m²

Baarova 1541/42, 140 00 Prague, Czechia

23 750 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Babická, 106 00 Prague, Czechia

23 750 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy