byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m² v Praha

Pešlova, 190 00 Prague, Czechia

21 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 46m²

Pronájem bytu 2+kk o ploše 46m² + balkón 1,5m², podzemní zajíždějící garážové st Pronájem prostorného bytu o dispozici 2+kk 46m² s balkonem 1,5m², podzemním zajíždějícím garážovým stáním a sklepem. Skvělá adresa. Metro, OC Fénix, vlakové nádraží, radnice, restaurace, pošta, školy, školky, parky, tenisové kurty, posilovna, O2 Arena prostě všechno. Obývací pokoj s kuchyní na míru která je vybavena vestavěným sklokeramickým sporákem a komínovou digestoři, jídelny stul pro dva, skříň na televizi a sedačka. Z chodby vstup do obývacího pokoje, ložnice, zděny koupelny s vanou (přehrádka na sprchovaní), umyvadlem, toaletou a pračkou. V chodbě jsou ještě dvě skříně na oblečeni a vstup do komory kde je umístěná kombinovaná chladnička. Ložnice - manželská postel a skříň. Neprůchozí pokoje. Kvalitní plastová okna, v pokojích plovoucí podlaha v chodbě a koupelně dlaždice. Byt je orientován na jihozápad, zda se větší než je uvedeno v dokumentaci. Obrovskou výhodou bytu je podzemní parkovaní s zajíždějícím stáním přímo v budově. Byt je zařízen, ale při vážném zajmu o dlouhodobý nájem je možné nábytek odvést. Měsíční zálohy včetně elektřiny 5.100,- Kč Cena: 21.000,- Kč/měsíc + služby Vrátná kauce: 42.000,- Kč Provize: 21000,- Kč + DPH

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

46 m²

Cena

21 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-04-2026

Garáž

Ano

Balkon

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

457 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pešlova, 190 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Voskovcova, 154 00 Prague, Czechia

16 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Cimburkova, 186 00 Prague, Czechia

16 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Na Skalce, 150 21 Prague, Czechia

16 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (46.0 m²) k pronájmu v Praha (Pešlova, 190 00 Prague, Czechia) – rentola.cz