byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m² v Praha

Raichlova, 155 00 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 24m²

Pronájem bytu 1+kk, Raichlova, Stodůlky, 24 m² K dlouhodobému podnájmu Vám nabízíme světlý, útulný byt o dispozici 1+kk, 24mm2 s vlastním garážovým parkovacím stáním . Byt se nachází v 1. patře cihlového domu, ve velmi klidné, přesto dobře dopravně dostupné lokalitě pražských Stodůlek. Skládá se ze vstupní chodby, koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou a obývací části spojené s kuchyňským koutem. Ten je vybaven sklokeramickou varnou deskou, odtahovou digestoří a menší lednicí. Dále se byt nabízí nezařízený, díky čemuž si jej můžete vybavit plně dle svých představ a potřeb. Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě, s dobrou dopravní dostupností - autobusová zastávka Raichlova je od domu vzdálena cca 5 minut chůze. Pro sportovní a volnočasové aktivity můžete využít Prokopské a Dalejské údolí, které leží doslova za domem. Byt je k dispozici k okamžitému, dlouhodobému nastěhování. V ceně zálohových plateb je již obsažena elektřina a pojištění domácnosti.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

24 m²

Cena

15 400 Kč

Cena za m²

642 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Raichlova, 155 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Vyhlídce, 180 00 Prague, Czechia

12 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 16.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 16 m²

Z-Box, Roháčova, 130 00 Prague, Czechia

12 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 10.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 10 m²

Za Pohořelcem, 162 01 Prague, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy