byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m² v Praha

Kettnerova, 155 00 Prague, Czechia

21 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-06-2026

Pronájem bytu 2+kk 45m²

Pronájem bytu 2+kk, 45 m² V exkluzivním zastoupení nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 2+kk (45 m² + 3 m² sklepní kóje) v ulici Kettnerova v Praze 5 - Stodůlkách. Byt se nachází v 8. nadzemním podlaží kompletně zrekonstruovaného panelového domu - zateplení, plastová okna, výtah a vnitřní prostory. Byt je rovněž po kompletní rekonstrukci (nové rozvody vody a elektřiny, koupelna, WC, štuky, kuchyně, výmalba). Okna jsou orientována na jihozápad. Byt je vybaven velkou vestavěnou skříní, pračkou se sušičkou a kompletně vybavenou kuchyní s veškerými spotřebiči (indukční deska, digestoř, myčka nádobí, trouba, lednice s mrazákem) a jídelním stolem. Vstup do bytu je osazen bezpečnostními dveřmi značky Adlo. Okna jsou osazeny elektrickými žaluziemi. Dům je kompletně bezbariérový. V okolí kompletní občanská vybavenost, vynikající dopravní dostupnost do centra města - stanice metra Luka 2 minuty chůze od domu. Škola a školka v bezprostřední blízkosti domu. Centrální park Stodůlky, který nabízí široké sportovní využití a odpočinek, se nachází přímo za domem. Měsíční zálohové platby 6.100,- Kč včetně elektřiny, která se nepřepisuje. Provize je ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nový nájemník skládá kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Pro další informace mne neváhejte adresa: Kettnerova 1939 budova: panelová (po rekonstrukci) velikost a dispozice: 2+kk, 45 m² podlaží: 8. NP s výtahem orientace oken: jihozápad sklep: ANO (3 m²) nájemné: 21.000 Kč zálohové platby: 6.100 Kč (včetně elektřiny) elektřina: nepřepisuje se na nájemce vratná kauce: 42.000 Kč provize RK: 21.000 Kč výbava elektrospotřebiče: pračka se sušičkou, indukční deska, digestoř, myčka nádobí, trouba, lednice s mrazákem výbava nábytek: kuchyně, velká vestavěná skříň, postel, gauč, jídelní stůl s židlemi dostupné od: 1. 6. 2026 doba trvání smlouvy: 1 rok s možností prodloužení domácí zvířata: ne Nekuřácké.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

45 m²

Cena

21 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-06-2026

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

467 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Kettnerova, 155 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Voskovcova, 154 00 Prague, Czechia

16 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Cimburkova, 186 00 Prague, Czechia

16 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Na Skalce, 150 21 Prague, Czechia

16 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy