byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m² v Jablonec nad Nisou

Josefa Hory, 466 04 Jablonec nad Nisou, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 43m²

Byt 2+kk/L s exkluzivním výhledem, ul. Josefa Hory Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout podnájem pěkného družstevního bytu 2+kk s lodžií přímo u Jablonecké přehrady, ul. Josefa Hory, Mšeno nad Nisou. Jedná se o slunný a teplý byt s krásným výhledem o rozloze 43 m², byt je po částečné rekonstrukci. Největším klenotem této nemovitosti je ovšem přímý Finanční podmínky podnájmu: měsíční nájemné činí 11.000 Kč, k čemuž se hradí zálohy na služby ve výši 2.065 Kč (kalkulováno na 1 osobu). Odběr elektřiny si podnájemce přepisuje přímo na sebe, čímž získává plnou kontrolu nad svou vlastní spotřebou. Při podpisu smlouvy se skládá vratná kauce ve výši 20.000 Kč a provize realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu. Byt je k dispozici ihned. Doporučuji osobní prohlídku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

43 m²

Cena

11 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

256 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Josefa Hory, 466 04 Jablonec nad Nisou, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Jablonec nad Nisou

2 ložnice byt o velikosti 34.09 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou, Czech Republic

9 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 40.59 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m²

10 200 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 39.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 39 m²

Boženy Němcové, 466 04 Jablonec nad Nisou, Czechia

10 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy