byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m² v Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou, Czech Republic

10 200 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem 1+1, ul. Budovatelů, Jablonec nad Nisou.

Praktický byt 1+1 s pracovnou, v cihlovém domě v centru Jablonce. TECHNICKÉ ATRIBUTY: 37,5 m 2 | 1 pokoj + kuchyň | 1. NP | pracovna-šatna | podlahové vytápění VYBAVENÍ BYTU: dřevěná, špaletová okna, pvc podlahy, dlažba v koupelně, sprchový kout, kuchyňská linka, el. sporák s troubou, podlahové vytápění v celém prostoru bytu, praktické vstupní zádveří. Bezbariérový přístup do bytu. INFORMACE K DOMU | NEMOVITOSTI | ZAHRADĚ: Vkusně zrekonstruovaná vila v centru města. Kompletně nové rozvody veškerých médií v domě. Vlastní plynová kotelna pro celý objekt – nízké provozní náklady, dálkově prováděné odečty. V domě zajištěn pravidelný úklid společných prostor (zahrnuto již v nájemném). LOKALITA: Kompletní občanská vybavenost v pěší vzdálenosti od domu. Nedaleko městský park. Dostatek parkovacích míst v okolí domu - možnost parkování v uzavřeném prostoru za 800,- Kč/měs. – otevírání brány na dálkové ovládání. VOLNÉ: IHNED. CENA: Nájemné: 10.200,- Kč. Služby: 2.412,- Kč + el. na nájemníka. Jistota: 15.000,- Kč. DOPORUČENÍ PRO SJEDNÁNÍ PROHLÍDKY: Do e-

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

41 m²

Cena

10 200 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Parkování

Ano

Cena za m²

249 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Jablonec nad Nisou

2 ložnice byt o velikosti 34.09 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

9 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 39.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 39 m²

Boženy Němcové, 466 04 Jablonec nad Nisou, Czechia

10 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy