byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m² v Plzeň

Tylova, 301 17 Pilsen, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 41m²

Byt 2+kk, 41 m² K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt 2+kk v centru Plzně, ulice Tylova. Bytová jednotka o výměře 41 m² je situována do 2. nadzemního podlaží cihlového domu bez výtahu. Byt se pronajímá bez vybavení, zařízený pouze kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou a digestoří. Vytápění je ústřední, stejně tak i teplá voda je dodávána dálkově. Pro TV přenos je zde společná anténa a internet. Nájemné činí 13.000 Kč + 2.500 Kč/1 osoba nebo 3.000 Kč/2 osoby zúčtovatelné zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Elektřina se převádí na nájemce (cca 1.000 Kč). Jistota (vratná kauce) je požadována ve výši 15.500 Kč/1 osoba nebo 16.000 Kč/2 osoby. Provize RK 15.800 Kč. Byt vhodný i pro studenty bude volný od . V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dostupnost MHD (TRAM č. 4, TROL č. 10, 11, 12, 13, 16 a 17, BUS č. 28 a 41). Pro bližší informace či domluvení prohlídky, volejte na uvedený mobilní telefon.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

41 m²

Cena

13 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Cena za m²

317 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Tylova, 301 17 Pilsen, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Plzeň

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Krašovská, 323 34 Pilsen, Czechia

10 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m²

Divadelní 105/3, 301 00 Pilsen, Czechia

10 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

Mikulášské náměstí, Východní Předměstí, Pilsen, SO ORP Plzeň, Czechia

10 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy