byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m² v Plzeň

Krašovská, 323 34 Pilsen, Czechia

10 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 1+kk 30m²

Pěkný byt 1kk v Plzni Nabízíme k pronájmu pěkný byt 1+kk v posledním patře bytového domu s výtahem v Plzni, ul. Krašovská. Byt nabízí příjemný výhled do okolí i dostatek světla. Byt je prakticky řešený a částečně vybavený. V předsíni se nachází vestavěná skříň, která nabízí dostatek úložného prostoru. Hlavní obytná místnost je spojena s kuchyňským koutem, kde je k dispozici kuchyňská linka vybavená troubou, varnou deskou, myčkou nádobí a lednicí s mrazákem. Součástí vybavení je také rozkládací postel. Koupelna je vybavena pračkou, což zvyšuje komfort bydlení. Byt se nachází v klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra města a veškerou občanskou vybaveností v okolí. Ideální volba pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají útulné a praktické bydlení s hezkým výhledem. Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

30 m²

Cena

10 400 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Venkovské

Ano

Cena za m²

347 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Krašovská, 323 34 Pilsen, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Plzeň

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Na Belánce, 301 37 Pilsen, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Vzorový obrázek

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

unnamed road, 301 37 Pilsen, Czechia

8 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 12.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 12 m²

Rolní, 322 00 Pilsen, Czechia

9 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy