byt s 3 ložnicemi o velikosti 83 m² v Plzeň

Stehlíkova, 301 00 Pilsen, Czechia

18 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1, Stehlíkova, Plzeň – Bory

Hledáte prostorný a slunný byt v klidné lokalitě kousek od FN Bory? Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 ve Stehlíkově ulici v Plzni. Byt má velkorysou podlahovou plochu 83,63 m 2 a nachází se ve zvýšeném přízemí udržovaného cihlového domu. Díky orientaci do vnitrobloku je velmi klidný a zároveň příjemně prosvětlený po celý den. Dispozice je prakticky řešená, s oddělenou kuchyní a dvěma samostatnými pokoji, což z něj dělá ideální volbu jak pro pár, tak i pro sdílené bydlení. Kuchyň je vybavena novou linkou s vestavěnou elektrickou troubou, varnou deskou a myčkou. Byt se pronajímá bez dalšího vybavení, takže si ho můžeš zařídit podle vlastních představ. Vytápění zajišťuje vlastní elektrokotel, který umožňuje mít spotřebu pod kontrolou. Velkým benefitem je prostorný sklep o velikosti 16,26 m 2 , který nabídne dostatek místa na kola, sportovní vybavení i další věci. K domu náleží společný vnitroblok se zelení, lavičkami a pískovištěm, ideální na odpočinek. Výhled z bytu směřuje právě do této klidné zeleně. Lokalita Bory patří mezi oblíbené části Plzně díky výborné dostupnosti a kompletní občanské vybavenosti. FN Bory je v docházkové vzdálenosti, stejně jako MHD, obchody i služby. Nájemné činí 18 500 Kč měsíčně. Zálohy na služby jsou přibližně 1 000 Kč na osobu, elektřina se převádí na nájemce. Provize realitní kanceláře je 18 500 Kč + DPH. Pokud hledáte klidné, světlé a opravdu prostorné bydlení s dobrou dostupností, tenhle byt stojí za prohlídku. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce dle vlastních kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

83 m²

Cena

18 500 Kč

Cena za m²

223 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Stehlíkova, 301 00 Pilsen, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Plzeň

3 ložnice byt o velikosti 72.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 72 m²

Móda Prostějov, Klatovská třída, 301 37 Pilsen, Czechia

14 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 51.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 51 m²

Skrétova, 301 37 Pilsen, Czechia

14 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 68.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 68 m²

Koterov, Plzeňský, Czech Republic

14 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy