byt s 3 ložnicemi o velikosti 72 m² v Plzeň

Móda Prostějov, Klatovská třída, 301 37 Pilsen, Czechia

14 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+1 s balkónem na ul. J. B. Pecky, Prostějov

Zprostředkuji Vám pronájem částečně zařízeného bytu s balkónem. Byt se nachází ve druhém patře ze čtyř. Celková plocha je 72 m2, plus balkon i sklep. Dva pokoje jsou neprůchozí. Vybavení dle fota. Koupelna s vanou i pračkou, samostatná toaleta. K bytu náleží sklep, společná kolárna. Vhodné pro maximálně čtyři osoby, rodinu, studenty nebo pracující. Hledáme dlouhodobější slušné nájemníky bez exekucí, prověřujeme. K nastěhování ihned. Elektřina i plyn se přepisuje na nájemníka. Vratná kauce majiteli ve výši 20.000,-Kč. Provizi Realitní kanceláři za zprostředkování pronájmu ve výši 14.800,-Kč plus DPH hradí zájemce. Energetická náročnost budovy: třída D.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

72 m²

Cena

14 800 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Balkon

Ano

Cena za m²

206 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Móda Prostějov, Klatovská třída, 301 37 Pilsen, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Plzeň

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Komenského, 323 00 Pilsen, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 29 m²

Rodinná, 305 40 Pilsen, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Komenského, 323 00 Pilsen, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy