byt s 3 ložnicemi o velikosti 84 m² v Praha

Vodičkova, 116 39 Prague, Czechia

35 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 84m²

Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1, 84m², Vodičkova, Praha 1 Pronájem světlého zrekonstruovaného bytu 2+1 (84 m²) v 5. patře činžovního domu s výtahem v srdci metropole. Lokalita je perfektně dostupná zejména MHD a nabízí překvapivě klidné a příjemné městské bydlení se všemi službami v bezprostřední blízkosti a s výhledem na Pražský hrad. Dispozice bytu zahrnuje dva neprůchozí pokoje, samostatnou kuchyň, moderní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, komoru a velkorysou chodbu. Byt je orientovaný na severozápad. Bytová jednotka je pronajímána bez vybavení vyjma kuchyně. Plně vybavená kuchyňská linka (varná deska, el. trouba, lednice, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, digestoř). Skvělé bydlení v centru metropole s výbornou dopravní dostupností, s plnou občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti supermarket, obchody, restaurace a kavárny, divadla, doslova pár kroků od Václavského náměstí a Františkánské zahrady. Byt je možné pronajmout také jako kancelář. Není vhodný pro krátkodobé pronájmy. Dostupnost: Tram Vodičkova, Metro Můstek (1 min) Poplatky: 7.500 Kč měsíčně (el. energie, vytápění, vodné, stočné, TUV, topení, chlazení, úklid společných prostor domu, jejich osvětlení, odvoz komunálního odpadu, servisní poplatky - správa objektu, služby recepce, ostraha 24/7) Kauce: 2x nájemné včetně poplatků, provize zprostředkovateli: 1x nájemné K dispozici ihned. Energetická náročnost budovy: D - Méně úsporná

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

84 m²

Cena

35 000 Kč

Cena za m²

417 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vodičkova, 116 39 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 47.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m²

Sinkulova, 140 70 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 66.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 66 m²

Högerova, 152 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

Mezi Vodami, 146 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy