byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m² v Praha

Sinkulova, 140 70 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 47m²

Pronájem prosluněného kompletně zařízeného bytu (47,1 m²) v Podolí Dovolte mi představit Vám moderní, plně zařízený byt o dispozici 2+kk a rozloze 47,1 m, k němuž náleží parkovací stání v zakladači přímo v bytovém domě. Byt je situovaný ve 3. nadzemním podlaží bytového domu v ulici Sinkulova, která se nachází na pomezí Podolí a Nuslí. Jednotka je kompletně vybavena a vy se tak můžete takřka rovnou nastěhovat. Okna jsou orientována do zeleně, takže budete mít klid a čerstvý vzduch, přestože je to co by kamenem dohodil do centra města. K bytu náleží parkovací stání v zakladačích, který je zahrnut v ceně nájmu. Lokalita se vyznačuje vynikající dopravní dostupností v blízkosti se nachází autobusová zastávka Doliny nebo Podolská vodárna, která je současně i stanicí tramvajovou. Na metro C - Pražského povstání se dostanete během chvilky a daleko to není ani na metro B - Karlovo náměstí. V docházkové vzdálenosti je kromě večerek také Penny market nebo Tesco express. V okolí je také nespočet restauračních zařízení a služeb. Kolik to bude stát? Nájemné za měsíc činí 28 000,- Kč za byt + 2 000,- Kč za parkovací stání. Dohromady tedy 30 000,- Kč za nájemné jako celek. Poplatky SVJ za chod a údržbu domu činí 2282,- Kč. Elektřina se převádí na nájemce (poslední zálohy pro 2 osoby byly nastaveny na 1050,- Kč/měs) Kompletní měsíční platba za osobu za měsíc tedy činí 32 282,- Kč + elektřina viz výše. Kauce je ve výši 2 měsíčních nájmů, tedy 60 000,- Kč. Nájem je dostupný od 15.4. 2026. Zaujala vás nabídka? Tak se pojďme setkat na prohlídce.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

47 m²

Cena

28 000 Kč

Cena za m²

596 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sinkulova, 140 70 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 62 m²

Machuldova, 142 00 Prague, Czechia

22 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Pelušková, 198 00 Prague, Czechia

22 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 76.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 76 m²

Černokostelecká, 108 00 Prague, Czechia

22 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy