byt s 3 ložnicemi o velikosti 62 m² v Zlín

Mezihoří, 760 05 Zlín, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 08-03-2025

Pronájem bytu 2+1 62m²

Pronájem byty 2+1, 62 m² - Zlín Nabízíme k pronájmu byt 2+1 ve Zlíně ulice Mezihoří. Nachází se ve druhém patře cihlového domu. Byt má samostatné pokoje, prostornou vstupní halu a je zařízen nábytkem. V koupelně je vana i sprchový kout. Vhodný pro jednu osobu. Parkování přímo u domu. K dispozici po dohodě. Měsíční nájemné 11.500,- včetně energií. Internet je také v ceně. Pro více informací

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

62 m²

Cena

11 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

08-03-2025

Parkování

Ano

Cena za m²

185 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Mezihoří, 760 05 Zlín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Zlín

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Kvítková, 760 01 Zlín, Czechia

10 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 29 m²

Vysoká, 761 50 Zlín, Czechia

11 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 29 m²

Vysoká, 761 50 Zlín, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy