byt s 2 ložnicemi o velikosti 29 m² v Zlín

Vysoká, 761 50 Zlín, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 29 m2, Zlín

Nabízíme k pronájmu plně vybavený, zrekonstruovaný byt 2+kk (cca 30 m 2 ), který se nachází v cihlovém domě ve zvýšeném přízemí, v klidné lokalitě, ale zároveň poblíž centra města. Byt má výhodné dispoziční řešení, z chodby jsou zvlášť vstupy do pokojů a i do koupelny spojené s WC. Obývací pokoj má posezení propojené s plně vybavenou kuchyní s moderními spotřebiči (plynová varná deska, elektrická trouba). S pokojem sousedí ložnice, která je orientovaná na na východ, s výhledem do zeleně. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a toaletou. Topení je ústřední dálkové, ohřev vody zajišťuje karma. Byt je kompletně, vkusně zařízený nábytkem a připravený k bydlení. K bytu náleží i sklep a společná kolárna. Nedaleký zimní stadion skýtá možnost sledování hokejových zápasů, blízký les nabízí využití množství turistických a cyklistických tras a stezku zdraví pro sportovní vyžití. Pro více informací a domluvení prohlídky nás prosím

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

29 m²

Cena

11 000 Kč

Cena za m²

379 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vysoká, 761 50 Zlín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Zlín

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Kvítková, 760 01 Zlín, Czechia

9 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 40 m²

Žlutá, 760 01 Zlín, Czechia

9 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Dlouhá, 761 50 Zlín, Czechia

9 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy