byt s 3 ložnicemi o velikosti 59 m² v Praha

Kolátorova, 169 00 Prague, Czechia

19 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 23-03-2026

Pronájem bytu 2+1 59m²

Pronájem bytu 2+1, ul. Kolátorova 2, Praha 6 Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 o velikosti 59 m² ve 2. patře cihlového domu s výtahem. Bytová jednotka je po opravách. Vybavení: kuchyňská linka + el. dvouplotýnky. Ohřev vody el. bojler, topení ústřední s vlastními měřiči. Na podlaze parkety a vinyl. služby (teplo, voda, úklid, popelnice, výtah, osvětlení v domě) + nájemce si na sebe převádí elektroměr. Volné ihned.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

59 m²

Cena

19 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

23-03-2026

Výtah

Ano

Cena za m²

331 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Kolátorova, 169 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 43 m²

Štěrboholská, 102 00 Prague, Czechia

15 900 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 56.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 56 m²

Nepomucká, 150 06 Prague, Czechia

15 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Lessnerova, 109 00 Prague, Czechia

15 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy