Zveřejněno včera
Nepomucká, 150 06 Prague, Czechia
15 900 Kč / měsíc
Světlé 3+1 se dvěma lodžiemi v Praze 5 Košířích k pronájmu Světlý byt 3+1 o velikosti 63 m² se dvěma lodžiemi k pronájmu. Byt se nachází ve 4. patře panelového domu v klidné ulici Nepomucká. Po vstupu do bytu se ocitnete v chodbě, ze které je samostatný vstup na toaletu, do kuchyně, do obývací pokoje, koupelny a jedné malé ložnice. Vstup do druhé větší ložnice je přes obývací pokoj. Jedna menší lodžie je u obývacího pokoje, druhá pak u většího pokoje. Nízké měsíční poplatky ve výši 3.000,-Kč pro jednu osobu, pro další osobu plus 500,-Kč. Převod elektřiny na nájemce. Pouhou minutu pěšky na zastávku busu a tram stanice Kotlářka, odkud je to na Anděl pouhých 8 minut nebo busem 7 min na metro Nemocnice Motol. V dochozí vzdálenosti velkého lesoparku Cibulka pro krásné procházky, případně sportovní vyžití. Pro bližší informace a sjednání prohlídky prosím
Světlé 3+1 se dvěma lodžiemi v Praze 5 Košířích k pronájmu Světlý byt 3+1 o velikosti 63 m² se dvěma lodžiemi k pronájmu. Byt se nachází ve 4. patře panelového domu v klidné ulici Nepomucká. Po vstupu do bytu se ocitnete v chodbě, ze které je samostatný vstup na toaletu, do kuchyně, do obývací pokoje, koupelny a jedné malé ložnice. Vstup do druhé větší ložnice je přes obývací pokoj. Jedna menší lodžie je u obývacího pokoje, druhá pak u většího pokoje.
Nízké měsíční poplatky ve výši 3.000,-Kč pro jednu osobu, pro další osobu plus 500,-Kč. Převod elektřiny na nájemce. Pouhou minutu pěšky na zastávku busu a tram stanice Kotlářka, odkud je to na Anděl pouhých 8 minut nebo busem 7 min na metro Nemocnice Motol. V dochozí vzdálenosti velkého lesoparku Cibulka pro krásné procházky, případně sportovní vyžití. Pro bližší informace a sjednání prohlídky prosím
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
4
Velikost
56 m²
Cena
15 900 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
25-05-2026
Cena za m²
284 Kč
Inzerát se nachází na adrese Nepomucká, 150 06 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha