Zveřejněno před 2 dny
Pod Drinopolem, 169 02 Prague, Czechia
21 900 Kč / měsíc
Moderní nový byt od architektky v posledním patře s terasou a výhledem na Střešovice - Klidný byt, praktická dispozice se snadno oddělitelným prostorem ložnice za závěsem - Interiér nově zařízený na míru, kuchyně s kvalitními spotřebiči, osvětlení ProfiLighting, úložné prostory a sklep - Byt byl minimálně používán, vše prakticky nové a připraveno k nastěhování - Architekt: BARAAK - Prostorná rohová terasa okolo bytu, dva druhy stínění, elektřina, voda, světlo - Poslední patro, výtah, nová okna, dřevěné podlahy a nová dřevěná okna - 1kk, 32m², terasa cca 17m² (jihovýchodní orientace) - Centrální vytápění, en. štítek není k dispozici = G - Lokalita: Praha 6 Břevnov – Pod drinopolem 18/5 - MHD: tramvaj Drinopol – 11m na Hradčanskou, bus Kajetánka 9min na Dejvickou nebo metro Motol - Tunel Blanka/Mrázovka 500m, Letiště 7km - V okruhu 500metrů vše potřebné: MHD, obchody, restaurace, Albert - Ladronka 800m - Pražský hrad, Hvězda i Kaufland cca 2km ArchiMarket - máme rádi architekturu Více fotek a půdorys na našem webu
Moderní nový byt od architektky v posledním patře s terasou a výhledem na Střešovice - Klidný byt, praktická dispozice se snadno oddělitelným prostorem ložnice za závěsem - Interiér nově zařízený na míru, kuchyně s kvalitními spotřebiči, osvětlení ProfiLighting, úložné prostory a sklep - Byt byl minimálně používán, vše prakticky nové a připraveno k nastěhování - Architekt: BARAAK - Prostorná rohová terasa okolo bytu, dva druhy stínění, elektřina, voda, světlo - Poslední patro, výtah, nová okna, dřevěné podlahy a nová dřevěná okna - 1kk, 32m², terasa cca 17m² (jihovýchodní orientace) - Centrální vytápění, en.
štítek není k dispozici = G - Lokalita: Praha 6 Břevnov – Pod drinopolem 18/5 - MHD: tramvaj Drinopol – 11m na Hradčanskou, bus Kajetánka 9min na Dejvickou nebo metro Motol - Tunel Blanka/Mrázovka 500m, Letiště 7km - V okruhu 500metrů vše potřebné: MHD, obchody, restaurace, Albert - Ladronka 800m - Pražský hrad, Hvězda i Kaufland cca 2km ArchiMarket - máme rádi architekturu Více fotek a půdorys na našem webu
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
49 m²
Cena
21 900 Kč
Cena za m²
447 Kč
Inzerát se nachází na adrese Pod Drinopolem, 169 02 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha