Zveřejněno včera

byt s 1 ložnicí o velikosti 41 m² v Praha

Ujgurská, 155 00 Prague, Czechia

21 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 19-03-2026

Pronájem bytu 1+kk 41m²

Byt Ujgurská Nabízíme k pronájmu nezařízený, zcela nový, dosud neobývaný moderní byt 1+kk o velikosti 41,3 m² s balkonem 12,1 m², situovaný ve 2. NP domu v projektu Timber Praha s výtahem. Nemovitost se nachází v krásné lokalitě Prahy 5 - Stodůlky disponující veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní infrastrukturou. Byt nabízí k užívání vstupní chodbu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu, komoru a balkon (12,1 m²). K dispozici je sklep (2,7 m²) a garážové parkovací stání za extra poplatek. Kuchyňský kout je vybavený indukční varnou deskou, troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Vstupní chodba disponuje vestavěnou skříní. Byt dále disponuje moderním smart home systémem Loxone, který umožňuje mimo jiné inteligentní ovládání venkovních žaluzií, regulaci podlahového vytápění a chlazení v každé místnosti či monitorování spotřeby vody a energie. Čtvrť tvoří převážně nové bytové domy a má skvělou dopravní dostupnost. Uvnitř lokality jsou zastávky autobusů a stanice metra Stodůlky . Autem dojedete na dálnici za 3 minuty, na mezinárodní letiště Václava Havla za 12 minut, do nákupního a zábavního centra Metropole Zličín za 5 minut. V místě najdete veškerou občanskou vybavenost – mateřské a základní školy, gymnázium, restaurace, supermarkety, lékárny, polikliniku, dětské hřiště, poštu. Pro volnočasové aktivity můžete využít v okolí Toboga Fantasy park, Bodyking fitness, basketbalovou halu, fotbalová a volejbalová hřiště, tenisové kurty, venkovní posilovny a cyklostezky. Na procházku se lze vydat do Panské zahrady, údolím Motolského potoka nebo vyrazit na kole k Stodůleckému rybníku. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH. Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí domova v reálném čase přes Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

41 m²

Cena

21 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

19-03-2026

Cena za m²

512 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ujgurská, 155 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Voskovcova, 154 00 Prague, Czechia

16 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Cimburkova, 186 00 Prague, Czechia

16 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Na Skalce, 150 21 Prague, Czechia

16 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (41.0 m²) k pronájmu v Praha (Ujgurská, 155 00 Prague, Czechia) – rentola.cz