Zveřejněno před 3 dny

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m² v Praha

Praha 4, Prague, Czechia

14 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem bytu 1+kk 35m²

Slunný byt v klidné lokalitě Chodova Nabízíme k pronájmu nezařízený byt o dispozici 1+kk s podlahovou plochou 35 m² v 1. NP bytového domu s výhledem do zahrady. Byt sestává z pokoje o velikosti 25,5m², předsíně a koupelny se sprchovým koutem. V bytě je kuchyňská linka s elektrickou deskou. Cena nájmu: 14 500,- Kč + 2830,- Kč poplatky. Elektřina se převádí na nájemníka. Provize RK: 14 500,- Kč + DPH. Kauce 29 000,- Kč. Byt je k nastěhování od 01.07. 2026 Dům stojí v klidné části Chodova v blízkosti přírodního parku Hostivař, údolí Kunratického lesa a v lokalitě s rychlou dostupností do centra. V blízkosti domu je autobusová zastávka a metro je vzdálené cca 12min pěšky. Pro více informací ohledně této nemovitosti nebo domluvení prohlídky nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

35 m²

Cena

14 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Zařízené

Ano

Venkovní

Ano

Cena za m²

414 Kč

Mapa

Praha 4, Prague, Czechia

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Praha

2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Útulný obytný prostor
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Stylové pohodlí
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Váš nový pronájem
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Skvělá nabídka pronájmu
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Dobře navržený
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Světlý interiér
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Efektivní prostor
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Chytrý design
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Připraveno k pronájmu
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Vzdušná atmosféra
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Útulný obytný prostor
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Stylové pohodlí
2 ložnice byt o velikosti 140.0 m² - Váš nový pronájem

byt s 2 ložnicemi o velikosti 140 m²

YAMI™ Sushi House, Masná 1051/3, 110 00 Prague, Czechia

11 760 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Útulný obytný prostor
1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Stylové pohodlí
1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Váš nový pronájem
1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Skvělá nabídka pronájmu
1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Dobře navržený
1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Světlý interiér
1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Efektivní prostor
1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Chytrý design
1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Připraveno k pronájmu
1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Vzdušná atmosféra