byt s 2 ložnicemi o velikosti 140 m² v Praha

YAMI™ Sushi House, Masná 1051/3, 110 00 Prague, Czechia

11 760 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Luxusní extravagantní apartmán na Starém Městě

Unikátní luxusní apartmán přímo v centru Prahy jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Prostorný 140m2 apartmán vyniká svým neobvyklým odvážným designem, je vybaven luxusním nábytkem značky Fendi Casa, Vissionaire, Fornasetti a jistě potěší oko nejednoho milovníka designu. Klimatizace je v každém pokoji apartmánu, dále je v ceně vysokorychlostní WIFI, Netflix, luxusní sprchová kosmetika.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

140 m²

Cena

11 760 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

84 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese YAMI™ Sushi House, Masná 1051/3, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Prague, Czechia

9 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Krhanická, 142 00 Prague, Czechia

9 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 13.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 13 m²

Bechyňova, 160 00 Prague, Czechia

9 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy