Zveřejněno před 2 dny

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m² v Praha

Nusle, Praha 4, Czech Republic

20 247 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 1+kk 33m²

Pronájem bytu 1+kk 33 m², Praha 4 Máme pro vás plně vybavený byt 1+kk v klidné a přitom perfektně dostupné části Prahy. Dům po rekonstrukci s výtahem nabízí příjemné moderní zázemí a vše, co k pohodlnému bydlení potřebujete. Jen pár kroků od parku Jezerka a blízko od centra.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

33 m²

Cena

20 247 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

614 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Nusle, Praha 4, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m²

Klapálkova, 106 00 Prague, Czechia

16 200 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 23.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 23 m²

Milotická, 155 21 Prague, Czechia

16 300 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Retenční nádrž Mattioliho, Záběhlice, Prague, Czechia

16 300 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (33.0 m²) k pronájmu v Praha (Nusle, Praha 4, Czech Republic) – rentola.cz