byt s 1 ložnicí o velikosti 23 m² v Praha

Milotická, 155 21 Prague, Czechia

16 300 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 1+kk 23m²

Praha, krásný částečně zařízený byt 1+kk k pronájmu, Milotická, Zličín, terasa, 43 m² Krásný částečně zařízený rohový byt 1+kk k pronájmu o celkové rozloze 43 m² s terasou (15m²) a sklepní kójí se nachází v přízemí novostavby na Praze 5 - Zličín. Byt je orientovaný na sever a východ s dopoledním sluncem. Byt má zcela novou stylovou kuchyňskou linku se sklokeramickou dotykovou deskou, mikrovlnnou troubou s grilem, lednicí, dřezem, odsavačem par a automatickou pračkou. Koupelna se sprchovým koutem, toaleta samostatně. Topení je centrální s možností regulace. Na podlahách jsou plovoucí podlahy (světlý ořech) a dlažba. Pokoj je vybavený postelí, LED TV, zahradním nábytkem a dálkově ovládanými venkovními žaluziemi. Venkovní vchodové dveře otevíráte domácím telefonem z apartmánu. Dům se nachází v klidné lokalitě s krásným výhledem na na přistávací plochu letiště Ruzyně. Je zde dobrá občanská vybavenost - restaurace, sportovní hala (tenis), OC Metropole Zličín, bankomaty, mateřská školka, základní škola. I dopravní dostupnost metro "B" Zličín do 10 minut chůze. Byt je k dispozici po domluvě třeba i od 1. 5. 2026.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

23 m²

Cena

16 300 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Zařízené

Ano

Terasa

Ano

Venkovské

Ano

Cena za m²

709 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Milotická, 155 21 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 32 m²

Na Břevnovské pláni, 163 00 Prague, Czechia

13 100 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Perucká, 120 09 Prague, Czechia

13 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Vysočany, Praha 9, Czech Republic

13 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy