Španielova, 708 00 Ostrava, Czechia
10 500 Kč / měsíc
Pronájem, byt 0+1, 28 m², lodžie, ul. Španielova, Ostrava, Poruba Nabízíme zprostředkování pronájmu zařízeného bytu 0+1, 28 m², v 1NP domu po kompletní revitalizaci. Byt je nově moderně zrekonstruován, zařízen kuchyňskou linkou s varnou deskou a digestoří, v bytě zůstává i nová pohodlná rozkládací sedačka s funkcí každodenního spaní, úložná skříň se zrcadlem, jídelní stůl se dvěma židlemi, zánovní pračka. Součástí bytu je prostorná zasklená lodžie a sklepní kóje. Příjemné bydlení v klidné lokalitě. K nastěhování od , dlouhodobě. Nájem včetně služeb 10.500,-Kč + el. energie na nájemce, vratná kauce 21.000 Kč, provize RK 9.000 Kč.
Pronájem, byt 0+1, 28 m², lodžie, ul. Španielova, Ostrava, Poruba Nabízíme zprostředkování pronájmu zařízeného bytu 0+1, 28 m², v 1NP domu po kompletní revitalizaci. Byt je nově moderně zrekonstruován, zařízen kuchyňskou linkou s varnou deskou a digestoří, v bytě zůstává i nová pohodlná rozkládací sedačka s funkcí každodenního spaní, úložná skříň se zrcadlem, jídelní stůl se dvěma židlemi, zánovní pračka.
Součástí bytu je prostorná zasklená lodžie a sklepní kóje. Příjemné bydlení v klidné lokalitě. K nastěhování od , dlouhodobě. Nájem včetně služeb 10.500,-Kč + el. energie na nájemce, vratná kauce 21.000 Kč, provize RK 9.000 Kč.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
31 m²
Cena
10 500 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Venkovské
Ano
Cena za m²
339 Kč
Inzerát se nachází na adrese Španielova, 708 00 Ostrava, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Ostrava