byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m² v Ostrava

Gen. Píky, 702 00 Ostrava, Czechia

9 200 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem, Byty 1+kk, 28 m2, ul. Gen. Píky - Moravská Ostrava

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt s lodžií o velikosti 1+kk a výměře 28m 2 . Byt se nachází v 8. NP, je vybaven novou kuchyňskou linkou a koupelnou (dále plastová okna, nová podlaha, dlažba). V bytě je kompletně nový rozvod elektřiny a nové omítky. Dům je po celkové rekonstrukci, s dvěma výtahy a nachází se ve výborné lokalitě nedaleko centra Ostravy. V této městské částí je výborná občanská vybavenost (nemocnice, obchodní centrum aj.). Zastávka MHD cca. 2 min. od bydliště. Byt je určen k dlouhodobému pronájmu. V případě zájmu mne neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

28 m²

Cena

9 200 Kč

Cena za m²

329 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Gen. Píky, 702 00 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Na Fifejdách 1557/13, 702 00 Ostrava, Czechia

7 410 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 22.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 22 m²

Plzeňská, 709 00 Ostrava, Czechia

7 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 22.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 22 m²

700 30 Ostrava, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy