Zveřejněno včera
Děkanská vinice Ⅰ, 140 63 Prague, Czechia
15 100 Kč / měsíc
Pronájem bytu Praha 4 Pražského povstání 1+kk Děkanská vinice I K pronájmu Vám nabízíme hezký byt po rekonstrukci o dispozici 1+kk na Praze 4 Pražského povstání. Velkou výhodou je docházková vzdálenost na stanici metra Pražského povstání a to pouhé 2 minuty. Jedná se o byt ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu s výhledem do ulice. Zařízení: kuchyňská linka s elektrickým sporákem, trouba, lednice, mikrovlnka, postel, jídelní stůl, židle, komoda a šatní skříň. Okna plastová, na podlahách dlažba a plovoucí. Zděná koupelna s vanou, pračkou a toaleta samostatně. K dispozici komora. Umístění na mapách je pouze orientační. Provize a vratná kauce ve výši jednoho nájmu včetně.
Pronájem bytu Praha 4 Pražského povstání 1+kk Děkanská vinice I K pronájmu Vám nabízíme hezký byt po rekonstrukci o dispozici 1+kk na Praze 4 Pražského povstání. Velkou výhodou je docházková vzdálenost na stanici metra Pražského povstání a to pouhé 2 minuty. Jedná se o byt ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu s výhledem do ulice. Zařízení: kuchyňská linka s elektrickým sporákem, trouba, lednice, mikrovlnka, postel, jídelní stůl, židle, komoda a šatní skříň.
Okna plastová, na podlahách dlažba a plovoucí. Zděná koupelna s vanou, pračkou a toaleta samostatně. K dispozici komora. Umístění na mapách je pouze orientační. Provize a vratná kauce ve výši jednoho nájmu včetně.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
30 m²
Cena
15 100 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Cena za m²
503 Kč
Inzerát se nachází na adrese Děkanská vinice Ⅰ, 140 63 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha