Zveřejněno před 3 dny
Nad Lesním divadlem, 140 02 Prague, Czechia
14 500 Kč / měsíc
Pronájem byty, 28 m², PrahaNad lesním divadlem Pronájem světlé garsonky 28 m² ve vyšším patře s výhledem Nabízíme k pronájmu praktickou a světlou garsonku o velikosti 28 m², ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají pohodlné bydlení bez nutnosti dalšího vybavování. Byt se nachází v 11. patře domu se dvěma výtahy a nabízí příjemný výhled do zeleně, který zajišťuje klid a dostatek soukromí. Byt je nezařízený, vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči – mikrovlnnou troubou a pračkou zabudovanou přímo v kuchyňské lince. Lednice s mrazákem je samostatně umístěna v chodbě. K dispozici jsou také vestavné skříně, které poskytují dostatek úložného prostoru. Samozřejmostí je TV anténa. Dispozice bytu zahrnuje samostatnou toaletu a koupelnu se sprchovým koutem. K bytu náleží sklepní kóje. V domě lze využívat společnou kočárkárnu a kolárnu. Parkování je možné zdarma přímo u domu, případně je k dispozici hlídané parkoviště za poplatek. Poplatky 2.500,- Kč + energie 900,- Kč Byt je vhodný pro dlouhodobý pronájem a je připraven k okamžitému nastěhování.
Pronájem byty, 28 m², PrahaNad lesním divadlem Pronájem světlé garsonky 28 m² ve vyšším patře s výhledem Nabízíme k pronájmu praktickou a světlou garsonku o velikosti 28 m², ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají pohodlné bydlení bez nutnosti dalšího vybavování. Byt se nachází v 11. patře domu se dvěma výtahy a nabízí příjemný výhled do zeleně, který zajišťuje klid a dostatek soukromí. Byt je nezařízený, vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči – mikrovlnnou troubou a pračkou zabudovanou přímo v kuchyňské lince. Lednice s mrazákem je samostatně umístěna v chodbě.
K dispozici jsou také vestavné skříně, které poskytují dostatek úložného prostoru. Samozřejmostí je TV anténa. Dispozice bytu zahrnuje samostatnou toaletu a koupelnu se sprchovým koutem. K bytu náleží sklepní kóje. V domě lze využívat společnou kočárkárnu a kolárnu. Parkování je možné zdarma přímo u domu, případně je k dispozici hlídané parkoviště za poplatek. Poplatky 2.500,- Kč + energie 900,- Kč Byt je vhodný pro dlouhodobý pronájem a je připraven k okamžitému nastěhování.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
28 m²
Cena
14 500 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-05-2026
Zařízené
Ano
Výtah
Ano
Parkování
Ano
Cena za m²
518 Kč
Inzerát se nachází na adrese Nad Lesním divadlem, 140 02 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha