byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m² v Sokolov

Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia

7 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1 41m²

Krásný útulný byt 1+1 v šestém patře panelového domu s výtahem v Sokolově Dumrealit. cz Vám zprostředkuje pronájem slunného bytu 1+1 v šestém patře panelového domu s výtahem a krásným výhledem. Bytová jednotka o celkové rozloze 41 m nabízí dispozici 1+1 s tím, že je zde prostorný obývací pokoj, samostatná kuchyně, chodba a velká koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Byt je ve výborném udržovaném stavu, k dispozici je lodžie v mezipatře. Koupelnové jádro je sice původní, ale v hezkém renovovaném stavu. Na podlahách bytu je linoleum, okna jsou již plastová. K dispozici zůstává kuchyňská linka, byt se pronajímá bez nábytku. Vytápění a rozvod teplé vody je zajištěn centrálně dálkově z teplárny. V okolí domu je bezproblémové parkování, nedaleko je zastávka MHD, 100 m od domu je Staré náměstí, kde jsou kavárny, restaurace, banky, úřady. V Sokolově je veškerá občanská vybavenost, je zde nákupní centrum Michal, kde je Tesco, KIK, Takko, Mountfield, Rossman, dále je v Sokolově LIDL, Kaufland, DM, Planeo elektro, v Sokolově jsou 2 krásná fitness centra, bazén, venkovní oblíbené koupaliště Michal, cyklostezka, botanická zahrada, městský úřad, banky, restaurace, atd.. Čistý měsíční nájem činí 7.900,-Kč. Měsíční poplatky zahrnující teplo, teplo vodu, studenou vodu, správu, odpad atd. činí 2.300,-Kč pro 1 osobu, 3.300,-Kc pro 2 lidi. Elektřina se přepisuje na nájemníka. Kauci požaduje majitel ve výši 15.000,-Kč. Provize RK činí 10.000,-Kč a to již včetně DPH. Ev. číslo: 654623.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

41 m²

Cena

7 900 Kč

Cena za m²

193 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Sokolov

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

356 01 Sokolov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Nádražní, 356 01 Sokolov, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (41.0 m²) k pronájmu v Sokolov (Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia) – rentola.cz