byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m² v Sokolov

Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 05-01-2026

Pronájem bytu 1+kk 37m²

Pronájem bytu 1kk v centru Sokolova Hledáte bydlení v centru města, odkud máte vše na dosah? Pak by vás mohl zaujmout tento světlý byt o dispozici 1kk, který se nachází přímo v srdci Sokolova. Byt je připravený k nastěhování. Díky své poloze je ideální pro ty, kteří chtějí mít veškerou občanskou vybavenost doslova pár kroků od domu – obchody, služby, úřady i MHD jsou v těsné blízkosti. V domě je zajištěn pravidelný úklid společných prostor, provoz výtahů, správce domu a další služby, které přispívají k pohodlnému bydlení. Cena nájmu: 7 000 Kč / měsíc + 1500 Kč/osoba platba za služby (s každou další 350,-) - odvoz odpadu, úklid domu, provoz výtahů, spol. elektřina, dodávka vody + 1500,-/měsíčně záloha za elektřinu (vyúčtování 1xrok) + 1000,-/měsíčně záloha na vodu (vyúčtování 1xrok) + plyn se přepisuje na nájemníka Kauce 7 000,- Provize RK 7 000,- Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár. V případě zájmu mě neváhejte Těším se na vás.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

37 m²

Cena

7 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

05-01-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

189 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Sokolov

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

356 01 Sokolov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Nádražní, 356 01 Sokolov, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy