byt s 2 ložnicemi o velikosti 40 m² v Sokolov

Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia

8 700 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1 40m²

Pronájem bytu 1+1, 40 m², Sokolov, ul. Křížová Nabízíme k pronájmu krásný a nekuřácký byt o velikosti 1+1, ve 4. patře domu v centru Sokolova. Byt je po rekonstrukci jádra, má plastová okna, nové podlahy a keramické dlažby. Součástí pronájmu je kuchyňská linka vč. sporáku. V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost. Cena nájemného nezahrnuje zálohy za služby ve výši 3.100,- Kč/měs/1os. (další osoba +1100 Kč), zálohy na elektřinu, vratnou kauci ve výši 20.000,- Kč a provizi realitní kanceláři ve výši jednoho nájmu. Neváhejte a domluvte si prohlídku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

40 m²

Cena

8 700 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

218 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Sokolov

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Nádražní, 356 01 Sokolov, Czechia

7 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Boženy Němcové, 356 01 Sokolov, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy