byt s 2 ložnicemi o velikosti 38 m² v Jirkov

Krušnohorská, 431 13 Jirkov, Czechia

9 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1 38m²

Podnájem 1+1, 36 m², ul. Krušnohorská, Jirkov Útulný podnájem v Jirkově, na ulici Krušnohorská, je ideální volbou pro jednotlivce nebo pár hledající bydlení v klidném prostředí. Byt o rozloze 36 m² se nachází v panelovém domě na 1. podlaží, které poskytuje pohodlný přístup bez nutnosti použití výtahu. V bytě je k dispozici 1+1, což znamená jednu obytnou místnost spolu s kuchyňským koutem. Tato dispozice je vhodná pro jednotlivce nebo pár, kteří preferují menší, ale útulné bydlení. Byt je po rekonstrukci, což zaručuje moderní a kvalitní vybavení. Díky tomu se zde budete cítit jako doma. Vytápění je zajištěno dálkovým ústředním topením, což zaručuje pohodlný a ekonomický provoz. V létě pak můžete využít sklep, který je součástí bytu a nabízí dostatek prostoru pro vaše věci. Panelová konstrukce domu zaručuje nízké náklady na energie. Nájemné : pro jednu osobu se zálohou - 9000,- kč/ + 700,- kč další osoba. Kauce : 15000,- vratná a 10000,- provize RK Elektřinu si podnájemník své zálohy hradí sám. Jirkov je klidná obec na okraji města, která nabízí vše potřebné pro pohodlný život. V blízkosti bytu se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace nebo lékařská zařízení. Díky dobré dostupnosti městské hromadné dopravy se snadno dostanete do centra města. Tento podnájem je ideální volbou pro ty, kteří hledají útulné, moderně vybavené a ekonomické bydlení v klidném prostředí. Nechte se okouzlit atmosférou Jirkova a přijďte se podívat na tento skvělý byt na ulici Krušnohorská.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

38 m²

Cena

9 000 Kč

Cena za m²

237 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Krušnohorská, 431 13 Jirkov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Jirkov

1 ložnice byt o velikosti 21.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 21 m²

Nerudova, 431 11 Jirkov, Czechia

7 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 33 m²

Krušnohorská, 431 13 Jirkov, Czechia

7 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

Smetanovy sady, Nové Vinařice, Jirkov, SO ORP Chomutov, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy