byt s 1 ložnicí o velikosti 21 m² v Jirkov

Nerudova, 431 11 Jirkov, Czechia

6 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 21m²

Pronájem bytu 1+kk, 21m², Jirkov - Nerudova V zastoupení majitele nabízíme do pronájmu byt 1+kk na ulici Nerudova v Jirkově. Byt o velikosti 21m² se nachází v prvním patře. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Je zde nová kuchyňská linka včetně vestavěné trouby. Je zde plovoucí podlaha a plastová okna. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo. WC je odděleno zástěnou. Topení a teplá voda je zajištěna dálkově. Služby na jednu osobu činí 1.500,- Kč. Požadujeme vratnou kauci ve výši jednoho nájmů a sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou nájemcem. Dále se při podpisu hradí provize RK. Uvedené výměry jsou orientační. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. NeoFlow Správa Nemovitostí zajišťuje férové a bezstarostné bydlení pro nájemce i investory do nemovitostí. V každé situaci Vám naši správci pomohou - řešíme administrativu, pomoc s úřady, platby, drobné opravy i pojištění.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

21 m²

Cena

6 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

310 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Nerudova, 431 11 Jirkov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Jirkov

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Na Borku, 431 13 Jirkov, Czechia

6 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 33 m²

Krušnohorská, 431 13 Jirkov, Czechia

7 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy